MOR BASIM BANNER-1
img

Mor Basım

27.07.2018’den bu yana kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini sağlamayı ilkemiz edinerek; baskı, matbaa ve ajans hizmetlerimiz ile işletmelere çözümler sağlıyoruz. Baskı ve matbaa hizmetlerimizi son teknoloji ile donatılmış ekipmanlar ile gerçekleştiriyoruz. Kurumsal kimlik tasarımı, araç ve bina giydirme, billboard tasarımı, katalog, broşür, el ilanı tasarımı baskı ve tasarım alanında verdiğimiz hizmetlerden sadece bazıları.

Mor Basım olarak uzmanlaştığımız bir diğer hizmet alanımız ise promosyon ürünleri. Firmanızın faaliyet gösterdiği sektör ile uyum sağlayan, müşteri kitlenize hitap edecek promosyon ürün fikirleri geliştiriyor ve bunların üretimini sizler için gerçekleştiriyoruz. Promosyon ürün gamımızda kupa, anahtarlık, kalem, çakmak, plaket, sertifika, ödül, personel kıyafeti, usb bellek, bloknot, ajanda gibi çok sayıda ürün çeşidi bulunmaktadır.

Mor Basım olarak dijital reklam faaliyetlerinin de işletmenizi geleceğe taşıyacak bir diğer unsur olduğuna inanıyoruz. Sizleri Google arama motorunda üst sıralara taşımak için Google Adwords reklam stratejileri geliştiriyoruz.

Sizler için güçlü yazılımsal altyapıya sahip, kullanımı kolay ve zengin içerikler ile beslenen web siteleri inşa ediyoruz. Web sitenizin tasarımı ve içeriklerle zenginleştirilmesi için alanında uzman ekibimiz özveri ile çalışmalarını gerçekleştiriyorlar.

Hızlı Çözüm
Üretir

Mor Basım sektördeki deneyimli ekibi ve tecrübesi ile müşterilerine hızlı baskı ve projeler üretmeyi hedefemektedir.

Kaliteli Baskı
Sunar

Sahip olduğumuz baskı ve reklamcılık reknolojileri ile 1.Kalitede projeler elde ederek müşteri odaklı çalışmakta

2018

Yılında Kuruldu

12450

Başarılı Proje

24

İş Ortağı

9120

Mutlu Müşteri